KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10111281
nr 1011 1281
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Akvarell, Astri Bergman-Taube (1898-1980), Landskap, signerad, -74, 26x34
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 januari 2016
kl 18:35:30
11/1 00:34:42
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
nr 1011 1281
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Utrop: | 2.600 kr |
Såld: | 1.500 kr |
måndag 11 januari 2016 |
11/1 00:34:42 | 1 | Vinnande bud |
Astri Bergman-Taube